Netwerk

Netwerk

Heemkundegroepen Twente

Naam Internet Email
Stichting Heemkunde Albergen/Harbrinkhoek http://heemkunde-albergen-harbrinkhoek.nl/ wil.alberink@gmail.com
Historische Kring Stad en Ambt Almelo https://historischekringalmelo.nl bestuur@historischekringalmelo.nl
Vereniging Heemkunde Ambt-Delden https://heemkunde-ambt-delden.mijnstadmijndorp.nl bsander@hetnet.nl
De Dree Marken Berghuizen-Beuningen-De Lutte https://www.dedreemarken.nl secretariaat@dedreemarken.nl
Historische Kring Boekelo-Usselo-Twekkelo http://www.historische-kring-boekelo.nl info@historische-kring-boekelo.nl
Heemkundevereniging Borne https://www.heemkundeborne.nl info@heemkundeborne.nl
Twents Streekarchief Delden https://www.tsa-delden.nl beheerder@tsa-delden.nl
Stichting Heemkunde Denekamp http://www.heemkundedenekamp.nl heemkundedenekamp@hetnet.nl
Historische Vereniging Old Deep’n https://www.olddeepn.nl/contact/ info@olddeepn.nl
Stichting Historische Soci√ęteit Enschede-Lonneker http://www.shsel.nl info@shsel.nl
Stichting Heemkunde Geesteren https://www.stichtingheemkundegeesteren.nl info@stichtingheemkundegeesteren.nl
De Hofmarken https://www.dehofmarken.nl info@dehofmarken.nl
Stichting Historisch Goor http://www.historischgoor.nl/# sthg333@planet.nl
Historische Kring Haaksbergen https://www.historischekringhaaksbergen.nl info@historischekringhaaksbergen.nl
Historische Kring Hellendoorn-Nijverdal https://www.hkhn.nl info@hkhn.nl
Museum Hengelo https://museumhengelo.nl info@museumhengelo.nl
Heemkundegroep Hertme http://www.heemkundegroephertme.nl heemkundehertme@hotmail.com
Heemkunde Lattrop – Brecklenkamp https://heemkunde-lattrop-breklenkamp.nl b.busscher@kpnplanet.nl
Stichting Historische Kring Losser http://www.historischekringlosser.nl secretaris@historischekringlosser.nl
Stichting Heemkunde Markelo https://www.shm.nl info@shm.nl
Heemkunde Ootmarsum en omstreken https://www.heemkunde-ootmarsum.nl info@eemkunde-ootmarsum.nl
Dorpsarchief Sint Isidorushoeve 074-3575382 Diny Ros
Stichting Heemkunde Tubbergen http://www.heemkundetubbergen.nl info@heemkundetubbergen.nl
De Twentse Krans – Historische kring Vasse Mander Hezingen https://detwentsekrans.com support@detwentsekrans.com
Vereniging oud Vriezenveen https://www.oudvriezenveen.nl vereniging@oudvriezenveen.nl
Vereniging Heemkunde Oalde gemeente Weersel http://www.heemkundeweerselo.nl info@heemkundeweerselo.nl
Historische Kring Wierden https://historischekringwierden.mijnstadmijndorp.nl hkw.wierden@hotmail.com
Werkgroep Markegrenzen http://www.markegrenzen.nl http://www.markegrenzen.nl
Op de hoogte blijven?

De laatste dagen van 2021 druppelen de eeuwigheid in.
Kerstmis, Oud en Nieuw, lekker eten, gepast bij elkaar zijn en even de ogen (niet het hart) dicht doen voor alle narigheid om ons heen.
Voor alle donateurs en bezoekers van deze site wensen wij Goede Kerstdagen en een Voorspoedig 2022
Het bestuur van de Stichting Twentse Erven